طراحی

برترین نقاشان جهان

معرفی بزرگ ترین نقاشان تاریخ

در این مقاله می خواهیم در رابطه با بزرگ ترین نقاشان تاریخ بحث کنیم. همان طور که می دانید نقاشی به عنوان یکی از هنرهای هفتگانه شناخته شده و بسیار پرطرفدار است. در ادامه در رابطه با شخصیت های نقاش طول تاریخ صحبت می کنیم تا بتوانید با آن ها آشنا شوید. اگر شما هم.

سبک نقاشی کوبیسم

آشنایی با سبک های مختلف نقاشی

نقاشی هنر بسیار قدیمی است که شاید بتوان ادعا کرد که اگر قدیمی ترین هنر کشف شده در دنیا نباشد، بی شک جایگاه ویژه ای در میان رتبه های بالای این لیست دارد. انسان ها از سالیان قبل پیش از ظهور زندگی مدرن و ابزار امروزی دیوار نگاشته هایی از خود به جای گذاشته اند.

آموزش نقاشی چهره

آموزش نقاشی چهره یکی از بهترین و محبوب‌ترین شاخه‌های هنرهای تجسمی نقاشی سیاه قلم است؛ اما در بین نقاشی سیاه قلم نیز نقاشی چهره از پرطرفدارترین رشته‌های نقاشی به حساب می‌آید. به اعتقاد بسیاری از هنر دوستان نقاشی چهره را می‌توان مادر نقاشی‌های دو بعدی دانست که می‌توان بر روی کاغذ، بوم و مقوا انجام.

نکاتی برای نقاشان مبتدی

اگر شما هم به آموزش نقاشی علاقه‌مند هستید؛ اما نمی‌دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید، خواندن این مقاله را از دست ندهید! Dan Scott یکی از هنرمندان این حوزه می‌گوید: اگر قرار باشد به گذشته برگردم و دوباره آموزش نقاشی را شروع کنم 7 مورد را در نظر می‌گیرم و سپس انتخاب می‌کنم.

فیلم آموزش نقاشی

روش‌های آموزش نقاشی امروزه روش‌های مختلفی برای یادگیری هنر نقاشی وجود دارد: شرکت در کلاس‌های عمومی شرکت در ورکشاپ‌های آموزشی بهره بردن از تخصص و تجربه یک معلم خصوصی استفاده از آموزش‌های آنلاین   کلاس‌های عمومی اکثر افرادی که به‌دنبال آموزش نقاشی هستند، به احتمال زیاد در ابتدا از این روش استفاده می‌کنند. در این.

آموزش گام به گام نقاشی

نقاشی هنری است که علاوه بر طرح‌های هنری زیبا خالق آرامش نیز هست، برای همین بسیاری از هنرجویان به دنبال یادگیری نقاشی و تکنیک‌های آن هستند. خوشبختانه امروزه با تکنیک‌های ساده‌‌ای می‌توان اصول نقاشی را از پایه فرا گرفت. در این مقاله قصد داریم برای هنرجویان تازه‌کار به توضیح شیوه‌های آموزش گام به گام نقاشی.

مهم ترین پیش نیازهای نقاشی

بسیاری از ما با دیدن تابلوها و نقاشی‌های زیبا دوست داریم هرچه زودتر نقاشی کردن را یاد بگیریم. در این مواقع معمولا اولین سوال ما از خودمان این است که از کجا شروع کنیم و برای شروع چه وسایلی نیاز داریم؟ در این مقاله پیش‌نیازهای نقاشی را کاملا توضیح داده‌ایم. بنابراین اگر قصد یادگیری هنر.

مهم ترین نکات در آموزش نقاشی چهره

(تنها زمانی که احساس می‌کنم زنده‌ام، زمانی است که نقاشی می‌کشم) این سخن از ونگوگ، نقاش مشهور هلندی است، اما کم نیستند کسانی که به همین اندازه از نقاشی کشیدن لذت می‌برند. یکی از لذت‌بخش ترین زیرشاخه‌های این هنر طراحی و نقاشی چهره است. در سال‌های اخیر گرایش به طراحی چهره در بین هنرجویان بیشتر.

پرسپکتیو چیست؟

نشان دادن عمق در طراحی را “پرسپکتیو” میگویند. اصولی که در این مقاله نشان میدهیم شما را در آشنایی با مسایل پرسپکتیو یاری می دهد. پرسپکتیو – استوانه ها هر چیزی را که طراحی میکنید در رابطه با ارتفاع چشم است یعنی در رابطه با خطی فرضی و افقی است که به هنگام نگاه کردن به.

اسکیس در طراحی

اسکیس در طراحی

اسکیس یا طراحی تند نوعی طراحی به صورت یادداشت سریع است. “اسکیس در طراحی” روشی ساده برای ضبط فکر بر روی کاغذ است، بخش مهمی از تمرین هنرجویان محسوب می شود. چرا اسكيس؟ فواید این نوع تمرین های اصولی بی شمارند. اسکیس در طراحی، چشم و مغز را ورزیده می کند و به دستتان هماهنگی.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
telegram