طراحی

پرسپکتیو چیست؟

نشان دادن عمق در طراحی را “پرسپکتیو” میگویند. اصولی که در این مقاله نشان میدهیم شما را در آشنایی با مسایل پرسپکتیو یاری می دهد. پرسپکتیو – استوانه ها هر چیزی را که طراحی میکنید در رابطه با ارتفاع چشم است یعنی در رابطه با خطی فرضی و افقی است که به هنگام نگاه کردن به.

اسکیس در طراحی

اسکیس در طراحی

اسکیس یا طراحی تند نوعی طراحی به صورت یادداشت سریع است. “اسکیس در طراحی” روشی ساده برای ضبط فکر بر روی کاغذ است، بخش مهمی از تمرین هنرجویان محسوب می شود. چرا اسكيس؟ فواید این نوع تمرین های اصولی بی شمارند. اسکیس در طراحی، چشم و مغز را ورزیده می کند و به دستتان هماهنگی.

آموزش طراحی با مداد

طراحی با مداد با شخصیت فرد در ارتباط است. آن اساسا یک کوشش فردی خودسازانه از طریق تمرین است. مراحل این نوع طراحی لحظه به لحظه و قدم به قدم است که شما آن را از طریق عمل فرا می گیرید. من شیوه مکانیکی و خشک را برای “آموزش طراحی با مداد” نمی پسندم. در.

آموزش طراحی و نقاشی در چند گام ساده

هیچ وقت دنبال پیدا کردن زمانی برای “آموزش طراحی و نقاشی” بوده‌اید؟ دوست دارید روی توانایی ترکیب رنگ، نقاشی با رنگ روغن، آبرنگ مداد رنگی و … کار کنید و یا کمی طراحی کنید اما کار، خانواده و مسئولیت‌های روزمره مهمتری برای رسیدگی دارید و از خودتان می‌پرسید باید این علاقه به نقاشی را برای.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
telegram