نقاشی

نقاشی چهره

بهترین روش سفارش نقاشی چهره

در این مقاله قصد داریم در رابطه با سفارش نقاشی چهره صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه دهیم. همان‌طور که می‌دانیم برای هدیه می‌توان از نقاشی چهره استفاده کرد و یک کادو بسیار خاص و متفاوت به عزیزان خود داد. بارها شده که افراد بعد از باز کردن کادو و دیدن چهره.

بهترین روش آموزش نقاشی با مداد رنگی

نقاشی با مداد رنگی جزء علاقه‌ مندی‌های خیلی از ما در دوران کودکی بوده است و چه بسا با کشیدن یک نقاشی زیبا و نشان دادن آن به اطرافیان، توانایی‌های خود را به رخ می‌کشیدیم. برخی افراد این علاقه‌ی دوران کودکی خود را تا بزرگسالی حفظ کرده‌اند و یا هنرمندان ماهری شده‌اند و یا به.

آموزش نقاشی چهره

آموزش نقاشی چهره یکی از بهترین و محبوب‌ترین شاخه‌های هنرهای تجسمی نقاشی سیاه قلم است؛ اما در بین نقاشی سیاه قلم نیز نقاشی چهره از پرطرفدارترین رشته‌های نقاشی به حساب می‌آید. به اعتقاد بسیاری از هنر دوستان نقاشی چهره را می‌توان مادر نقاشی‌های دو بعدی دانست که می‌توان بر روی کاغذ، بوم و مقوا انجام.

آموزش ترکیب رنگ ها

رنگهای اصلی : آبی – قرمز- زرد رنگهای روشن : رنگ اصلی + سفید رنگ های تیره : رنگ اصلی + سیاه رنگ های گرم : قرمز – زرد – نارنجی رنگ های سرد : آبی – سبز – بنفش ترکیب رنگ ها قرمز + زرد = نارنجی آبی + قرمز = بنفش آبی +.

آموزش طراحی و نقاشی در چند گام ساده

هیچ وقت دنبال پیدا کردن زمانی برای “آموزش طراحی و نقاشی” بوده‌اید؟ دوست دارید روی توانایی ترکیب رنگ، نقاشی با رنگ روغن، آبرنگ مداد رنگی و … کار کنید و یا کمی طراحی کنید اما کار، خانواده و مسئولیت‌های روزمره مهمتری برای رسیدگی دارید و از خودتان می‌پرسید باید این علاقه به نقاشی را برای.

آموزش نقاشی گل رز

آموزش نقاشی گل رز

(گل رز) یکی از مشهورترین گلهای جهانست که نوعی از آن در کشور ما با رنگ روشن و بوی خوش به نام گل گلاب یا گل محمدی معروف است. از خصوصیات ویژه این گل ساقه های خاردار و خشنی است که با لطافت و رنگ زیبای گلبرگها متضاد است همچنین این گل از دیر باز.

نقاشی آبرنگ

آموزش نقاشی آبرنگ

آموزش نقاشی آبرنگ از بهترین ابزارها برای یادگیری کودکان است. بچه‌ها اشتیاق زیادی برای کار با آب و قلم‌مو و ترکیب راحت رنگ‌ها از خود نشان می‌دهند. بزرگسالان نیز علاقه زیادی به نوع نقاشی آبرنگ دارند و یکی از پرطرفدارترین سبک‌های نقاشی است. می‌توان از آبرنگ به سادگی استفاده کرد و در مدت زمانی کوتاه.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
telegram